Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
2025-09-15
Rugsėjo 12 d. 5a klasės mokiniai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginyje VDU Gamtos mokslų fakultete.
Tema – „Matoma–nematoma: gamtos reiškiniai po mikroskopu“.
Mokiniai iš arti pamatė, kokia nematoma gyvybė slypi vos viename vandens laše! Studentai magistrantai supažindino su mikroorganizmų įvairove, pamokė naudotis mikroskopu ir stebėti judančius gyvus organizmus.
Penktokams šis užsiėmimas paliko didelį įspūdį!