Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo dantų valymo akcijoje „Kauno vaikai šypsosi“

2023-01-23

Jau ne vienerius metus Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvauja dantų valymo akcijoje „Kauno vaikai šypsosi“, kurios metu lavina dantų higienos įgūdžius, mokydamiesi taisyklingai valyti dantukus. Ketvirtadienį „Gudručių“ priešmokyklinės grupės vaikai vyko į edukaciją odontologijos klinikoje „Neodenta“. Čia jie pasikartojo ir įtvirtino dantų higienos žinias, susipažino su gydytojo odontologo profesija, išbandė odontologinę kėdę, oro ir vandens purkštukų veiklą, apžiūrėjo kitus gydytojo instrumentus. Įsidrąsinus kiekvienam gydytoja žaismingai patikrino dantukus. Laukiamajame vaikai žaidė, piešė, žiūrėjo animacinius filmukus, vaišinosi sveikais užkandžiais. O už drąsą visi gavo dovanų – „Neodentos“ balioną, lankymosi pas gydytoją kortelę bei dantukų valymo kalendorių.

Dantukai230124
Dantukai2301242