Mūsų mokyklos pradinukai vykdė projektą ,,Iš senojo Jono ir Petro Vileišių albumo“

2023-02-02

Mūsų mokyklos pradinukai sausio pabaigoje vykdė projektą ,,Iš senojo Jono ir Petro Vileišių albumo“, o šią savaitę prie savo klasių surengė parodas.

Projektas buvo skirtas brolių Jono ir Petro Vileišių gimtadieniams, kuriuos švenčiame sausio mėnesį, paminėti. Visų pradinių klasių mokiniai dar kartą prisiminė, kuo svarbūs Lietuvai šie žmonės, kurių vardais pavadinta mūsų mokykla. Vaikai sužinojo ir  pakartojo svarbiausius brolių Vileišių gyvenimo faktus juos iliustruodami ,,senovinėmis nuotraukomis“.  Kviečiame ir Jus pavartyti senąjį Vileišių šeimos albumą prisimenant šiuos iškilius Lietuvos žmones.

Paroda2302024
Paroda2302025