7b, 8b ir pora 7d klasės mokinių kartu su mokytojomis vyko į Vokietiją

2022-06-20

7b, 8b ir pora 7d klasės mokinių kartu su mokytojomis vyko į Vokietiją

Besibaigiant mokslo metams 7b, 8b ir pora 7d klasės mokinių kartu su mokytojomis L. Žukauskiene, J. Raviniene, R. Kaloniene, V. Liuksaitiene ir grupe 8b klasės mamų, birželio 15 d.leidomės į tolimą 4 dienų kelionę į Vokietiją. Tai buvo nepaprasta kelionė aštuntokams, tai tarsi atsisveikinimas su mokykla ir paskutinė galimybė kitokioje aplinkoje pabendrauti su klasės draugais. Kelionės metu nuvažiavome daugiau nei 3000 km, pervažiavome visą Lenkiją, daug sužinojome apie Lenkijos ir Lietuvos istorinius ryšius. Pirmas miestas Vokietijoje buvo Magdeburgas, kur susipažinome su miesto istorija, pasivaikščiojome senamiesčio gatvėmis. Antrasis aplankytas miestas buvo Brėmerhafenas. Iš 21 aukšto matėme Šiaurės jūrą, nuostabią miesto panoramą, aplankėme Klimato namus ir keliavome 8 paralele aplink žemės rutulį. Pabuvojome Europoje, pajutome Afrikos dykumos karštį, džiunglių drėgmę ir tvankumą, labiausiai patiko Antraktidoje, susipažinome su aplankytų vietų augmenija, gyvūnija. Buvo nuostabi geografijos pamoka. Kitas sustojimas Bremenas – „Bremeno muzikantų“ tėvynė. Čia daugybė šios pasakos simbolių, nuostabus senamiestis su siauromis gatvelėmis, jaukiomis kavinukėmis. Paskutinė diena tikrai buvo neeilinė - lankėmės Serengečio parke, stebėjome laisvėje gyvenančius gyvūnus. Čia žirafa galėjo įkišti galvą į automobilį ar keistas gyvūnas užstoti kelią. Smagiausia dalis - atrakcionų parkas. Čia tai buvo linksmybės – važiavome amerikietiškais kalneliais, supomės švytuoklėje, išbandėme greitaeigius katerius, žodžiu, paėmėme viską , ką tik siūlė Serengečio parkas. Gaila, bet visi gerai dalykai kada nors baigiasi. Diena autobuse per Lenkiją ir mes namie. Su septintokais jau planuojame kitus kelionių maršrutus, o aštuntokams linkime pažinti pasaulį keliaujant.

Nuotraukos mokyklos Instagam: nuoroda