Ankstyvą spalio 8 d. rytą didelis būrys mūsų mokyklos skautų, bei grupė ketvirtokų išvyko į pajūrį

2022-10-10

Ankstyvą spalio 8 d. rytą  didelis būrys mūsų mokyklos skautų, bei grupė ketvirtokų išvyko į pajūrį

Ankstyvą spalio 8 d. rytą didelis būrys mūsų mokyklos skautų, bei grupė ketvirtokų išvyko į pajūrį. Ten jų laukė neeilinės pramogos: skautiška rikiuotė, Jūrų muziejus ir delfinariumas. Po kerinčio delfinų pasirodymo, vykome į Smiltynėje organizuojamą tradicinį sporto ir sveikatingumo renginį "GINTARINĖ JŪRMYLĖ", kur visi skautai išbandė savo jėgas ir bėgo 1 jūrmylės (arba 1,7 km.) atstumą. Pavakary laukė smagiausia išvykos dalis – „MINIMELTS“ laipynių parkas Klaipėdoje.
Puiki, saulėta diena, turiningos pramogos ir buvimas draugų tarpe ilgai išliks visų atmintyje.

juru_muziejus221012
krosas221012
laipynes221012