Būrys mokinių kartu su tėveliais apsilankę Vilniuje Operos ir baleto teatro spektaklyje „Spragtukas“

2022-12-20

Būrys mokinių kartu su tėveliais apsilankę Vilniuje Operos ir baleto teatro spektaklyje „Spragtukas“

„Kalėdos tikrai ateis“ – nusprendė būrys 5a, 5b, 5c ir 6a klasės mokinių kartu su tėveliais sekmadienį, gruodžio 18 dieną, apsilankę Vilniuje Operos ir baleto teatro spektaklyje „Spragtukas“. Daugumai tai buvo ne tik pirma pažintis su teatru, bet ir pirma pažintis su baletu. „Spektaklis nuostabus, labai graži muzika, nuostabios dekoracijos“ (Mantas 5b), „Spektaklyje labiausiai patiko šokis, aš teatre pirmą kartą, labai patiko pats teatras“ (Miglė K. 5b), „Man labai linksma, spektaklis labai patiko, ypač antra dalis“ (Lukas 6a), „Man labai patiko rytietiški šokiai, o balerina būti nenorėčiau, labai sunku“ (Rikantė 6a), „Labai produktyviai praleistas laikas“ (mama Vitalija 5b), „Muzika, šokis 3D efektas“ (Dovydas 5b), „ Labai patiko, smagus laikas, o jau pasivaikščiojimas po kalėdinį Vilnių, smagu“ (Augustė, Urtė, Smiltė, Rugilė, Gabrielė 5a). Ir ta Vilniaus eglutė-tortas iš arti atrodė graži, neįprasta. Grįžome namo pilni gerų emocijų, dar skambant ausyse žymiajam Gėlių valsui. Laukiam šv. Kalėdų.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

 

Spragtukas20221222
Spragtukas2212205
Spragtukas2212207
Spragtukas2212202