Dalyvavome vykusioje Kauno miesto ugdymo įstaigų 4-9 klasių mokinių konferencijoje “Kuriame mokyklą be patyčių”

2022-10-19

Dalyvavome vykusioje Kauno miesto ugdymo įstaigų 4-9 klasių mokinių konferencijoje “Kuriame mokyklą be patyčių”

Spalio 19 d. 7b klasės mokiniai Akvilė Satkauskaitė, Dominykas Vasiliauskas, Dovydas Birgelis dalyvavo Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vykusioje Kauno miesto ugdymo įstaigų 4-9 klasių mokinių konferencijoje “Kuriame mokyklą be patyčių”. Renginyje buvo siekiama lavinti mokinių pozityvų požiūrį į bendražmogiškas vertybes, patyčių, smurto ir agresyvaus elgesio netoleravimą. Mokoma kurti draugiškus ir pagarbius santykius tarp mokinių, mokytojų ir kitų bendruomenės narių, skatinti bendradarbiavimą. Mūsų mokyklos 7b klasės mokiniai skaitė pranešimą tema “Patyčios mokykloje – kaip tai sustabdyti?”. Jie pristatė, 5-8 klasių mokinių vykdytos, apklausos rezultatus: ką mokiniai galvoja apie patyčias, patirtus patyčių atvejus, išgyventus jausmus bei pateikė patarimų, kaip išvengti patyčių mokykloje ir kokias prevencijos priemones taikyti. Džiaugiamės galėję sudalyvauti mokinių sąmoningumą ir vertybes ugdančiame renginyje.