Gegužės 20 d. mokykloje praūžė pavasarinė audra - Eko Stilius 2022

2022-05-23

Gegužės 20 d. mokykloje praūžė pavasarinė audra - Eko Stilius 2022

Gegužės 20d. mokykloje praūžė pavasarinė audra - Eko Stilius 2022. 5-8 klasių mokiniai iš įvairiausių medžiagų: dėvėtų drabužių, traškučių maišelių ir dėžučių, šiukšlių, laikraščių, plėvelių ir dar daug iš ko, kas nereikalinga, išmetama, kūrė drabužius, aksesuarus. Žiūrovai rinko savo Super modelį . Juo tapo 8b klasės mokinė Toma Kulvičiūtė, pristatydama klasės draugų kurtą vestuvinę suknelę. Komisijai tikrai nebuvo lengva išrinkti geriausius. Trečią vietą laimėjo 8a klasė, antrą - 8b klasė, o geriausiai pasirodė ir Auksinę sagą laimėjo 7c klasės komanda. Sveikinimai jiems!
Džiaugiamės mokykloje įgyvendinamomis tvarumo idėjomis, dalyvių gausa, mokėjimu palaikyti vienas kitą.
Dėkojame Mokinių tarybai už idėją ir organizaciją bei puikiems renginio vedėjams Medai ir Dominykui.

Renginio nuotraukos mokyklos Instagam: nuoroda