Informacija dėl mokinių pažymėjimų ir viešojo transporto

2022-08-22

Informacija dėl mokinių pažymėjimų ir viešojo transporto

Mokinių pažymėjimų, kurių galiojimas baigsis 2022-08-31, nebus galima papildyti piniginėmis įmokomis ir terminuotaisiais viešojo transporto bilietais bei moksleivis negalės atsiskaityti už važiavimą viešajame transporte po tos datos, tačiau rugsėjo mėnesį galės naudotis moksleiviams taikomomis nuolaidomis, keleivių kontrolei pateikdamas seną pažymėjimą, kaip teisę į lengvatą patvirtinantį dokumentą.

Kol bus gaminamas naujas mokinio pažymėjimas, rekomenduojame atsiskaityti už važiavimą Žiogo programėle arba įsigyti elektroninio bilieto kortelę.

Primename, kad moksleiviams taikoma 50 procentų nuolaida vienkartiniams bilietams (0,35 EUR vienkartinis elektroninis bilietas, 0,50 EUR vienkartinis popierinis bilietas).

Terminuotiesiems bilietams taikoma 80 procentų nuolaida (kalendorinio mėnesio kaupiamasis bilietas - 5,60 EUR). Daugiau informacijos apie bilietų kainas ir viešąjį transportą rasite www.kvt.lt interneto svetainėje.

KĄ DARYTI, JEIGU SENAME PAŽYMĖJIME YRA LIKĘ PINIGŲ?

Jei mokinio pažymėjime yra likę pinigų, galite atsiųsti laisvos formos prašymą grąžinti pinigus el. pašto adresu info@kvt.lt Prašyme reikėtų nurodyti mokinio pažymėjimo brūkšninio kodo numerį, banko sąskaitos numerį, vardą, pavardę. Prie prašymo reikia pridėti mokinio pažymėjimo nuotraukas (iš abiejų pusių). Arba galite atvykti į Keleivių aptarnavimo centrą su mokinio pažymėjimu (Laisvės al. 114) ir užpildyti popierinį prašymą.

KĄ DARYTI, JEI MOKINYS PAMETĖ GALIOJANTĮ MOKINIO PAŽYMĖJIMĄ?

Pirmiausiai reikėtų kreiptis į mokyklos atstovą, kad pateiktų užsakymą dublikatui gaminti ir nurodytų užsakymo numerį. Tuomet reikėtų sumokėti 4 EUR už dublikato pagaminimą. Tai galite atlikti atvykus į Keleivių aptarnavimo centrą (Laisvės al. 114) arba pavedimu į UAB „Kauno autobusai“, Luminor Bank LT332140030002193678 banko sąskaitą (mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį, mokyklos pavadinimą, mokinio vardą bei pavardę).