Įspūdžiai iš Tūkstantmečio vaikų akademijos

2021-08-19

Įspūdžiai iš Tūkstantmečio vaikų akademijos

Baigiantis vasaros atostogoms mūsų mokyklos du 8b klasės mokiniai Raminta Povilaitytė ir Matas Balasevičius buvo pakviesti į savaitinę dienos stovyklą „Tūkstantmečio vaikų akademija“, kur paskaitas skaito fantastiški lektoriai, mokslininkai, meno, istorijos, muzikos pasaulio atstovai, verslo profesionalai. Matas su Raminta dalinasi įspūdžiais: „ Čia daug žmonių – mūsų bendraamžių ir vyresnių, susitinkame kasdien prie Žalgirio arenos, dalyvaujame viktorinose, klausome įdomių ir naudingų paskaitų. Sužinojome žmogaus sukurtos šviesos istoriją, dr. Akvilė Zabiūtė -Karaliūnė kalbėjo apie šviesą ir spalvas ir kaip mes jas matome. Dr. Mikas Vengris pasakojo apie lazeriusir jų naudojimą, su mumis bendravo Maisto banko direktorius Simonas Gurevičius ir kalbėjo apie maisto švaistymą ir mažesnio vartojimo galimybes, taip pat stebėjome KTU lektorių ir laborantų atliekamus fizikinius bandymus. Vidas Bareikis davė daug patarimų, kaip įveikti scenos baimę, o Raminta Naujienytė Bjelle supažindino su įvairiausiais naujais muzikos instrumentais. Kiekviena diena yra be galo įdomi, turininga, daug sužinome, patys dalyvaujame įvairiuose kūrybiniuose konkursuose, mokomės dirbti komandoje. Tai tikrai puikiai ir naudingai praleistas laikas, kur praplečiame savo akiratį, mąstymą, sužinome daugybę naujų dalykų, susipažįstame su naujais žmonėmis. Labai džiaugiamės suteikta galimybe tobulėti “.