Kalėdų laukimas

2022-12-23

Kalėdų laukimas

Kalėdų laukimas – itin smagus metas. Dovanų pirkimo, ir jų laukimo laikas, pabuvimas su šeima, artimaisiais. 5b klasės mokiniai kartu susėdę pasidalijome savo mintimis, kas buvo mums naujo, įdomaus, o gal ir neįprasto šias metais, kokių turime svajonių, tikslų. Pagaliau buvo atskleisti slaptieji draugai, kuriuos pamalonindavome saldžia smulkmena ir maža dovanėle visą Advento laikotarpį. Pasirodo, mokam išlaikyti paslaptį, surandam daugybę būdų, kaip slapta padėti sladainį ar mažą suvenyrą. Pasveikinom vieni kitus, prilinkėjom vieni kitiems daug gerų dalykų, pasidžiaugėme dovanomis. O kad edukacinė diena „Belaukiant Kalėdų“ būtų ir pažintinė, atsakinėjome į Kahoot klausimus apie Kalėdas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Visiems mokyklos mokiniams linkime optimizmo, svajonių, sėkmingų ateinančių Naujųjų metų.