,,Karjeros dienų“ renginiai

2022-05-16

,,Karjeros dienų“ renginiai

,,Karjeros dienų“  renginiai, vykę mokykloje gegužės 9 – 13d. sukvietė 7-8 klasių mokinius į susitikimus su alumniais, Kauno informacinių technologijų mokyklos komanda, LSU mokslininkais: Lietuvos sporto universiteto prof. dr. Audrone Dumčiene, prof. dr. Romualdu Malinausku, teisininke Marija Markova. Susitikimų metu sužinojome vertingų dalykų apie karjerą,   autorinių teisių apsaugą, konditeriją,  mokslininko kelią.
 Mokinius alumnai supažindino su Kauno Saulės gimnazija, Kauno Maironio universitetine gimnazija, Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno Santaros gimnazija. Džiaugiamės, kad apie jas pasakojo buvę mūsų mokyklos mokiniai.
Ačiū visiems svečiams už dėmesį, už atsakymus į klausimus, pristatymus ir gražų bendravimą.