Kaune apdovanoti „Metų švietėjai“ – už lyderystę kuriant inovacijas ir dalijimąsi patirtimi

2022-02-19

Kaune apdovanoti „Metų švietėjai“ – už lyderystę kuriant inovacijas ir dalijimąsi patirtimi

Šiuolaikinio mokytojo portretas keičiasi – pedagoginė veikla reikalauja inovatyvaus požiūrio ir neapsiriboja vien darbu mokyklų klasėse. Tą parodė ir Kauno švietimo inovacijų centro surengti apdovanojimai „Metų švietėjas 2021“.

Apibendrinus praėjusių metų veiklas bei pasiekimus, 2021-ųjų „Metų švietėjo“ apdovanojimui iš plataus siūlomų pretendentų rato atrinkti bei nominuoti 8 Kauno pedagogai tarp jų ir Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir projektinei veiklai Vilma Milašiūnaitė.

Visą straipsnį rasite: http://www.kaunas.lt/2022/02/naujienos/kaune-apdovanoti-metu-svietejai-uz-lyderyste-kuriant-inovacijas-ir-dalijimasi-patirtimi/