Lapkričio 16 dieną buvo minima tarptautinė Tolerancijos diena

2022-11-23

Lapkričio 16 dieną buvo minima tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną buvo minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šiais metais tolerantiškumas turėjo skleistis „Tolerancijos namo“ simboliu. Renginiai mokykloje vyko visą savaitę, jie buvo integruoti į visų dalykų ugdymo programas. Kiekvienoje klasėje vyko kūrybinės dirbtuvės, mokiniai kūrė vieną iš namo detalių, iš kurių buvo pastatytas Tolerancijos namas. Kiekviena diena simbolizavo naują „emociją“: šypseną, padėką, komplimentą. Mokyklos aktų salėje mokiniai žiūrėjo du filmus: „Lagūna“ ir „Grožis“. Po filmų peržiūros, kartu su psichologėmis, jie buvo aptariami. Kaip ir namai skirtingi, taip ir vaikai skirtingi. Jie draugiškai žvelgia pro atvirus langus, kviečia būti pagarbiais, mylinčiais, atsakingais, supratingais, palaikančiais, empatiškais, tiesiog būti kitokiais, tokiais, kokiais tik nori būti. Svarbu išlaikyti pagrindinę vertybę savyje – žmogiškumą.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Tolerancija2211234
Tolerancija2211236
Tolerancija221123