Lapkričio 18 dieną mokykloje vyko tradicinė Pyragų diena

2022-11-18

Lapkričio 18 dieną mokykloje vyko tradicinė Pyragų diena

Lapkričio18 dieną mokykloje vyko tradicinė Pyragų diena, į kurią pakvietė mokinių taryba 1 - 8 klasių mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir mokyklos darbuotojus. Tokios gausos pyragų mūsų aktų salė dar nematė. Pasiruošusios buvos visos klasės, bet daugiausiai pyragų prikepė pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai, jie buvo ir geriausi pyragų pirkėjai. Pasibaigus šventei, suskaičiavus paaukotus pinigus, visi buvome maloniai nustebę - šiais metais, Maltos ordino globojamiems seneliams ir mūsų mokyklos sunkiai gyvenantiems vaikams, surinkome 1042 eurus - tai didžiausia suma, kokią esame surinkę. Vadinasi, pardavėme 2084 gabalėlius įvairiausių pyragų. Džiaugiamės stiprėjančia bendruomene ir supratimu, kad reikia mokėti dalintis, kad nėra niekieno senelių. Ačiū jums už jūsų gerumą.