Mokiniai dalyvavo ir baigė neformaliojo švietimo programą „KTU vaikų universitetas“

2022-01-19

Mokiniai dalyvavo ir baigė neformaliojo švietimo programą „KTU vaikų universitetas“

8b klasės mokiniai Miglė Kerbelytė, Toma Kulvičiūtė, Raminta Povilaitytė, Armandas Baguckas, Matas Balasevičius ir Vilius Imanbajevas nuo spalio iki sausio mėn. dalyvavo ir baigė neformaliojo švietimo programą „KTU vaikų universitetas“. Jų projekto tema: „Susikurk savo svajonių namą“. Susitikimų metu vaikai dirbo su KTU dėstytojais ir studentais, įvaldė  naują kompiuterinę programą,  kurios pagalba turėjo sukurti namą nuo pamatų iki vidaus interjero – ir tai jiems pavyko. Tai buvo  iššūkis, tačiau geras ir įdomus. Programos uždarymo šventėje KTU Santakos slėnyje  mokiniai atsiskaitė už savo darbus, jie pasirodė puikiai. Jų projektą už inovatyvumą pasirinko ir apdovanojo įmonės UAB „Modularus“ atstovas.
Didžiausi sveikinimai jauniesiems absolventams!
Ačiū mokytojams už supratimą, kai vaikai praleisdavo pamokas.
Ačiū mokyklai už galimybę įgyti naujų kompetencijų ir pasijusti studentais!
8b klasės mokinių tėvų vardu Viktorija Balasevičienė

ktu33
ktu11