Mokiniai vykdė įvairias STEAM veiklas

2024-04-25

Mokiniai vykdė įvairias STEAM veiklas

Pirmos ir šeštos pamokų metu 7B klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą apie plastiko daromą žalą mūsų aplinkai. Mokiniai sužinojo apie naujas plastiko alternatyvas bei inovatyvius būdus, padedančius kovoti su plastiko daroma tarša.

Antros ir trečios pamokų metu 7B klasės mokiniai gamino dirbinius iš perdirbto popieriaus su daigiomis sėklomis. Mokiniai sužinojo apie galimybes auginti augalus ne tik žemės terpėje, bet ir kitose, gamtai draugiškose terpėse.

Ketvirtos pamokos metu mokiniai iš perdirbamo popieriaus darė origami bitutes. Pamokos metu mokiniai suprato bičių svarbą mūsų ekosistemoje ir joms kylančią grėsmę. Mokiniams buvo itin svarbu suvokti, kad bičių išnykimas lemtų dalies mūsų maisto grandinės išnykimą.

Penktos pamokos metu 7B klasės mokiniai piešė piešinius susijusius su atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Mokiniai stengėsi sugeneruoti idėjas kaip inovatyviai pritaikyti šiuos energijos šaltinius įvairiose gyvenimo srityse.

Bendru mokinių vertinimu, ši diena jiems buvo naudinga ir prasminga.

Plastikas2404252
Plastikas240425