Mokyklos mokytojai ir mokiniai turėjo unikalią galimybę išgirsti kompozitorės Leros Auerbach simfoniją „Nešantys šviesą“

2022-11-04

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos mokytojai ir mokiniai turėjo unikalią galimybę išgirsti kompozitorės Leros Auerbach simfonijos Nr. 6 „Nešantys šviesą“ violončelei, chorui ir orkestrui premjerą, dedikuotą diplomatui Č. Sugiharai. Japonų kilmės violončelininkė Kristina Reiko Cooper per jautrią muziką papasakojo apie Čijūnę Sugiharą, kuris karo pradžioje dirbdamas Kaune, nepritrūko drąsos pasipriešinti nacių režimui ir išgelbėjo daugiau nei 6000 iš Europos bėgusių žydų gyvybes.

Simfonija_2211052
Simfonija_22110523