Projektas ,,Olimpinis mėnuo“

2021-11-05

Projektas ,,Olimpinis mėnuo“

Visą spalio mėnesį mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Olimpinis mėnuo 2021 “, kurio tikslas yra lengvai ir suprantamai pateikti informaciją mokiniams, pasiūlyti naujų idėjų ir motyvuojančių fizinio aktyvumo veiklų. Kiekviena Olimpinio mėnesio savaitė turėjo temą: mokiniai kalbėjo apie fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, emocinės sveikatos ir bendradarbiavimo svarbą kasdieniniame gyvenime. Projekto veiklos buvo integruojamos į fizinio ugdymo, pasaulio pažinimo pamokas bei aktyvias pertraukas. Labiausiai mokiniams patiko nuotoliniai susitikimai su sportininkais: klausėsi jų pasakojimų, atsakymų į vaikų klausimus. 

Džiugu, kad dalyvavimas projekte padeda atskleisti mokinių kūrybiškumą, skatina bendrystę, draugystę klasėje. Siekiame, kad fizinis aktyvumas, sveika mityba, gerovė ir draugystė taptų kiekvieno mokinio siekiamybe. 

susitikimas1
Susitikimas
pertrauka
mityba2
mityba
mankšta3
mankšta2