Projektinės veiklos savaitės

2021-06-29

Projektinės veiklos savaitės

Paskutines dvi mokslo metų savaites Microsoft klasių mokiniai skyrė projektinių veiklų įgyvendinimui. Penktokai įgyvendino integruotus gamtos mokslų projektus „Kristalo auginimas“. Projekto tikslas – užauginti vario sulfato kristalą ir tokiu būdu surasti kristalų augimo sąlygas. Šeštokai įgyvendino integruotus matematikos, ekonomikos ir kalbų projektus „Mano svajonių kambarys“. Projekto tikslas – suprojektuoti svajonių kambarį, pateikti jo matmenų matematinius skaičiavimus, apskaičiuoti kambario įrengimo išlaidas ir pristatyti savo projektą dviem kalbomis. Septintokai įgyvendino integruotą globalaus švietimo ir technologijų projektą „Prikelkime daiktus naujam gyvenimui“. Projekto tikslas – pasirinkti idėją ir prikelti bent vieną nereikalingą daiktą naujam gyvenimui, taip mokantis tausoti aplinką. Aštuntų klasių mokiniai įgyvendino integruotą istorijos ir pilietiškumo ugdymo projektą „Tremtis“, kurios rezultatas – Gedulo ir vilties dienai skirtos bendradarbiavimo pamokos. Džiaugiamės puikiais mokinių rezultatais ir kūrybingais bei prasmingais projektais.