2022-02-22

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos direktorė Dalia Lapėnienė ir pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Daiva Micienė vasario 22 d. dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros viešojoje konsultacijoje „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys apie psichosocialines rizikas mokykloje – kaip galėtume jais pasinaudoti?". Direktorė ir pavaduotoja atsakė į klausimą:,,Kokia informacija apie vaikų savijautą ir elgesį būtų naudinga tėvams ir kaip ją pateikti?”

Direktorė Dalia Lapėnienė, kalbėjo apie socialinio emocinio ugdymo patirtį mokykloje ir kaip keičiasi vaikų savijauta, elgesys bei mokymosi pasiekimai.

Direktorės pavaduotoja pagrindiniam ugdymui pasidalijo įžvalgomis apie skaitmeninius įrankius padedančius tėvams gauti informaciją apie vaikų savijautą ir elgesį.