Š. m. gruodžio 14 d. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro 30-metis

2022-12-21

„Būkime stiprūs savo žinojimu, o ne silpni užmarštimi“ LR Prezidentas su G. Nausėda.

Didžiuojamės, jog gruodžio 14 d. LIETUVOS GYVENTOJŲ GENOCIDO IR REZISTENCIJOS TYRIMO CENTRO 30-mečio minėjimo iškilmėse Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose dalyvavo ir dviejų Kauno mokyklų atstovės: mūsų Jono ir Petro Vileišių mokyklos direktorė Dalia Lapėnienė kartu su S. Daukanto progimnazijos direktore Jekaterina Juknevičiene.

Centro veiklos 30-čio proga buvo perskaityti Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos, Vyriausybės Ministrės Pirmininkes Ingridos Šimonytės ir kitų garbių asmenų sveikinimai.

Pirmasis nepriklausomos Lietuvos vadovas VYTAUTAS LANDSBERGIS savo kalboje pabrėžė, jog ideologinis karas vyksta kasdien, tad linkėjo visiems apsisprendimo, susivokimo, valstybinės atsakomybės.

Generalinis centro direktorius dr. ARŪNAS BUBNYS priminė centro veiklos istoriją, dabartinę veiklą, akcentavo istorinės atminties naratyvą ir jos įamžinimą.

Renginį vainikavo užburianti pianisto Kasparo Uinsko atliekama muzika fortepionu.

Minejimas221222
Minejimas2212222