Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
2026-05-06
IU ,,Saulutės" ugdytiniai turėjo įspūdingą ir prasmingą edukacinę išvyką į „Linksmąjį garvežį“ Kaišiadorių geležinkelio stotyje. Vaikai įgijo žinių apie pasiruošimą kelionei, būtiniausius daiktus, saugų elgesį keliaujant. Per įvairias situacijas buvo ugdomas kritinis mąstymas – vaikai atsakinėjo į klausimus „kas būtų, jeigu…?“, ieškojo sprendimų. Ugdytiniai susipažino su transporto priemonių įvairove – daugumai tai buvo pirmoji kelionė traukiniu ir pažintis su požemine perėja. Išvyka suteikė daug teigiamų emocijų ir naujų patirčių.