Mokyklos bibliotekoje vyko muzikos ir poezijos šventė, skirta Motinos dienai paminėti

2024-05-06

Gegužės 3 d. mokyklos bibliotekoje vyko muzikos ir poezijos šventė, skirta Motinos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 4d klasės mokiniai, kurie skaitė lietuvių poetų eiles. Kanklėmis įvairių kompozitorių kūrinius grojo 2b klasės mokinės Alisa Petrauskaitė ir Smiltė Busliūtė, 3a klasės mokinė Auksė Narmontaitė, 7b klasės mokiniai Sofija Lebedeva ir Andajus Gečas bei jų mokytoja dalia Čižinauskienė.

Bibliotekoje vyko 5- 8kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Gražiausios gėlės – Mamai“.

Renginio metu moksleiviai sužinojo kada ir kur buvo pradėta švęsti Motinos diena pasaulyje ir Lietuvoje, kurį mėnesį ją švenčia skirtingos šalys. Šventės metu vyravo puiki betarpiška atmosfera ir gera nuotaika.

Motinosd202405052
MM20240509