1a klasės mokiniai paminėjo 90 metų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą sukaktį

2023-12-07

2023 m. sukanka 90 metų, kai Steponas Darius ir Stasys Girėnas perskrido Atlantą. 1a klasės mokiniai paminėjo šią sukaktį mokyklos bibliotekoje. Mokinukai klausėsi pasakojimo apie lakūnų gyvenimą, veiklą ir skrydį per Atlantą iš JAV į Kauną. Žiūrėjo filmuką apie lakūnų skrydį, pamatė kaip atrodė lakūnų lėktuvas, kur stovi paminklai didvyriams. Mokytojos A. Gedvilienės padedami vaikai lankstė iš popieriaus lėktuvėlius ir leido į orą, žiūrėdami kieno lėktuvėlis toliausiai nuskris. Edukacijos metu mokiniai artimiau susipažino su tautos didvyriais vadinamais lakūnais Steponu Dariumi ir Stasiu Girėnu bei sužinojo kuo svarbus Lietuvai šis skrydis per Atlantą.

Minejimas2312042
Minejimas2312044