2024-01-15

Jau pirmąją savaitę po atostogų, sausio 11 dieną, 5A klasės mokiniai apsilankė Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo Edukacinėje klasėje įrengtoje NSO laboratorijoje, kurioje mokiniai aiškinosi, kas yra ir kuo skiriasi rūgštys ir šarmai bei kaip juos atpažinti, atliko įvairias chemines reakcijas, privertė skystį virsti dujomis, išmoko naudotis tikromis automatinėmis pipetėmis. Taip pat, penktokai turėjo galimybę apsilankyti Botanikos sodo oranžerijoje bei pasigrožėti ten esančiais matytais ir nematytais augalais.

Edukacija2401153
Edukacija240115