2023-12-21

Gruodžio 19 dieną 5b klasės mokiniai vyko į Kauno apskrities viešąją biblioteką ir dalyvavo edukacijoje ,,Jausmų ir emocijų ženkliukai". Vaikai garsiai skaitė Mariaus Marcinkevičiaus pasaką ,,Sivužas" ir Anna Llenas pasaką ,,Spalvų monstriukas". Po to vaikai iliustravo ženkliuką sau ir burtų keliu ištrauktam klasės draugui, kurį vėliau vienas kitam padovanojo su gražiais kalėdiniais palinkėjimais. Tai tikriausia buvo viena iš smagiausių edukacijos akimirkų. Nuotaika buvo puiki, todėl edukaciją užbaigėme aplankydami Kauno šventinę eglutę!

Edukacija2312222
Edukacija2312223