6b klasės mokiniai aplankant Perkūno namą Kauno senamiestyje

2023-12-22

6b klasės mokiniai aplankant Perkūno namą Kauno senamiestyje

Paskutinį trečiadienį prieš atostogas 6b klasės mokiniai nusprendė praleisti ne mokykloje, o nusikelti net 600 metų atgal, aplankant Perkūno namą Kauno senamiestyje. Edukacijos vadovė mus pasitiko apsirengusi to laikmečio drabužiais, supažindino su gyvenimu viduramžių Kaune, sužinojome, kas galėjo vadintis miestiečiu, net miestiečio priesaiką perskaitėm, o paskui kalbėjome apie senovinius drabužius, matavomės galvos apdangalus, kurie mums pasirodė ir keistoki, ir nelabai patogūs. O koks gyvenimas be pramogų. Viduramžių kauniečiai ir stalo žaidimus žaidė, ir įvairius šokius šoko. Mes išmokome net du šokius ir gražiai pagal viduramžių muziką pašokome. Edukacijos pabaigoje gidė mus užvedė laiptais į Jėzuitų bažnyčios apžvalgos aikštelę, iš kur atsivėrė nuostabus vaizdas į Kauno senamiestį. Kalėdinė eglutė iš taip aukštai atrodė visai nedidelė. Kaip smagu pajusti, kad ,,toks pažįstamas miestas iš aukštai pasirodo toks gražus ir naujas“ (Mantas). Visiems linkime gražių švenčių ir per atostogas iš naujo atrasti savo gimtojo miesto žavesį.

Perk2312222
Perk2312224