Aštuntos klasės mokinės Emilija Šemaliūnaitė ir Paulina Miklišaitė dalyvavo konferencijoje „Knyga – būdas pažinti save”

2023-10-26

Spalio 26 d. aštuntos klasės mokinės Emilija Šemaliūnaitė ir Paulina Miklišaitė dalyvavo Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos organizuotoje nuotolinėje respublikinėje lietuvių kalbos ir užsienio kalbų mokinių tiriamųjų bei kūrybinių darbų konferencijoje „Knyga – būdas pažinti save”, kurioje dalyvavo 7-12 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos kampelių. Renginyje buvo siekiama atskleisti kalbos, kultūros ir skaitymo svarbą asmenybei, ugdyti mokinių tiriamuosius, kūrybinius gebėjimus, bendražmogiškas vertybes. Mūsų mokyklos mokinės skaitė pranešimą tema „Poezija – pasaulio ir vidinių atradimų kelias”. Pranešimo tikslas – atskleisti poezijos skaitymo svarbą ir reikšmę jauno žmogaus gyvenime, skatinti pamilti ir suprasti meninio žodžio grožį. Džiaugiamės turėję puikią patirtį ir išgirdę daug įdomių pranešimų.