2023-11-29

Lapkričio 29-oji mokykloje buvo paskelbta STEAM diena, skirta prasidedančiam Šv. Kalėdų laukimo laikotarpiui. Visos 5-8 klasės kūrė advento kalendorius, ruošėsi klasės ir mokyklos erdvių puošimui. 6b klasės mokiniai, naudodami įrankį Geneally, kūrė savo klasės virtualų advento kalendorių: kūrė kalėdinius ketureilius, ieškojo dienos moto – žymių žmonių minčių apie vertybes, sugalvojo dienos užduotį. Mokyklos erdvių papuošimui ir kalėdinės nuotaikos sukūrimui šeštokai mokėsi lankstyti erdvinius angelus. Ne viskas iš karto pavyko, bet su draugų pagalba žavių angeliukų būrys laukia savo vietos ant kalėdinės eglutės.

Adventas2311303
Adventas2311304