Mokiniai susipažino su Kauno IX forto ekspozicijomis, dalyvavo patyriminės instaliacijos „Slėptuvė gete“ pristatyme, atminimo eisenoje

2023-09-22

Mokiniai susipažino su Kauno IX forto ekspozicijomis, dalyvavo patyriminės instaliacijos „Slėptuvė gete“ pristatyme,  atminimo eisenoje

2023 m. rugsėjo 22 d. Kauno IX forto muziejuje buvo minima Lietuvos žydų genocido atminimo diena ir atidaroma žymaus menininko Christiano Boltanskio instaliacija „Animitas“ (liet. Sielos). Kauno Jono ir Petro Vileišių mokiniai Kauno IX forte dalyvavo atminimo eisenoje, Holokausto aukas pagerbė akmenėliais, simbolizuojančiais amžinumą. Mokiniai dalyvavo ir patyriminės instaliacijos „Slėptuvė gete“ pristatyme, susipažino su Kauno IX forto ekspozicijomis.