Moksleiviai lankė Petrašiūnų palaikomojo gydymo ligoninės pacientus

2023-12-11

Moksleiviai lankė Petrašiūnų palaikomojo gydymo ligoninės pacientus

Šv. Kalėdų laukimas - ypatingas metas, kada norisi daryti gerus darbus, padovanoti šypseną, dėmesį savo artimiesiems. Mūsų mokykloje jau tapo gražia tradicija su rankų darbo angeliukais ir pačių iškeptais keksiukais aplankyti Petrašiūnų palaikomojo gydymo ligoninės pacientus, kur mus visada pasitinka gydytoja Rita Kabašinskienė, su didžiule meile ir atsidavimu savo profesijai pasakojanti apie kiekvieną čia esantį žmogų, čia dirbančių slaugytojų, gydytojų kasdienybę. Buvo labai malonu išgirsti padėkas ir palinkėjimus nuo pacientų, visi domėjosi iš kokios mes mokyklos. Gydytoja Rita nuvedė į koplytėlę, kur sielos ramybę atgauna ir ligoniai, ir jų artimieji, kalbėdamiesi supratome, kaip reikia branginti kiekvieną savo gyvenimo dieną. Daugelis iš mūsų čia buvo pirmą kartą ir pasidalino savo emocijomis: „Pamačiau, kaip gyvena žmonės, kurie negali pasirūpinti savimi. Visi turime vertinti savo gyvenimą ir kiek tik galime padėti tiems, kam to reikia“(Smiltė 7a), „ Supratau, kad reikia džiaugtis, kad gali judėti, valgyti be kitų pagalbos, taip pat suvokiau, kad kiekvienam reikia žmogaus šalia, kuris palaikytų sunkiausiomis akimirkomis“ (Gintė 8a), „Labai nudžiugino šypsenos veiduose, ir tai paskatino toliau daryti gerus darbus kitiem žmonėm, pamačiau tikrą slaugos namų gyvenimą, ir džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie šio nuostabaus projekto“ (Emilė 8a). Išeidami iš šių namų pajutome keistą, bet gerą jausmą - tikrai padarėme svarbų darbą, suteikėme džiaugsmo, šilumos ir supratimo patiems sau, kad svetimo skausmo nebūna.

Isvyka2312092
Isvyka2312096