Mokykloje viešėjo neuromokslininkė dr. Laura Vencė, kuri vedė edukaciją „Emocijų kultūra“

2023-11-23

Lapkričio 22 diena 6b mokiniams praėjo neįprastai: klasėje viešėjo neuromokslininkė dr. Laura Vencė, kuri vedė edukaciją „Emocijų kultūra“. Šios edukacijos tikslas – pažinti save ir kitus, pažinti ir įvardinti emocijas, mokėti jas reikšti. Per žaidimus, piešinius mokiniai mokėsi bendrauti, atpažinti įvairias emocijas. Po užsiėmimo mokiniai išsakė savo mintis: „Man patiko visos užduotys, ypač, kai reikėjo apibūdinti draugus“ (Sofia), „Patiko emocijų piešimas, žaidimai“ (Urtė), „Patiko žaidimas Du melai, viena tiesa“, „Patiko pasitikėjimo žaidimas“ (Elena), „Labiau pažinome savo bendraklasius“ (Armanda). Ačiū dr. Laurai Vencei už naudingai praleistą laiką ir galimybę labiau pažinti save ir kitus.

Edukacija231123
Edukacija2311232