Mokyklos mokiniai kartu su mokytojais Nijole Prišmantiene ir Arnoldu Beinariu dalyvavo Kauno katalikiškų bendrojo ugdymo įstaigų festivalyje

2023-12-18

Gruodžio 13 d. mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais Nijole Prišmantiene ir Arnoldu Beinariu dalyvavo Kauno katalikiškų bendrojo ugdymo įstaigų festivalyje. Mokyklos jaunučių choras ir 6-7 klasių mokinių ansamblis atliko dvi giesmes. 8b klasės mokinys Dominykas Vasiliauskas atliko kūrinį ,,Abreo tiko tiko“. Klausydamiesi dainavimo ir muzikos, prasmingai išgyvename Advento laiką ir laukiame ateinančių Šv. Kalėdų. Puoselėjamos krikščioniškos giedojimo tradicijos sustiprino visų dalyvavusių renginyje katalikiškų mokyklų bendrystę. Sakralinė muzika užbūrė mus...

Festivalis2312182
Festivalis231218