5b klasė dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai" pažintiniame renginyje

2024-03-14

5b klasė dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai

5b klasė moksleiviai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto "Ten, kur mano namai" pažintiniame renginyje - tradicinių amatų kūrybinėje laboratorijoje "Su Lietuva širdyje". Ji skirta 5-10 klasių mokiniams. Kovo pradžioje 5b klasės mokiniai dalyvavo I etapo proto mūšyje tautinės kultūros, papročių ir senųjų amatų temomis Quizizz platformoje ir pasirodė puikiai. 5b klasės mokinė Kamilė Navickaitė tapo pirmo etapo nugalėtoja! Klasė pateko į II etapą, kuris vyko kovo 14 dieną Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Renginio pabaigoje mokiniams buvo įteikti prizai: Kamilė gavo kuprinę su Lietuvos simbolika ir padėkos raštą. Prizą ir padėką taip pat gavo 7b klasės mokinys Norbertas Ravinis.

Kūrybinėse dirbtuvėse 5b klasės atstovai susipažino su Lietuvos senųjų amatų tradicijomis ir papročiais, turėjo galimybę kartu su tautodailės meistrais savo rankomis atlikti kūrybinį darbą: kalė sau žiedus iš žalvario pagal senųjų baltų papročius. Nuotaika buvo puiki!

Projektas2403154
Projektas2403152