2023-09-26

Šiandien Kauno ir Jono Petro Vileišių 7b klasės mokiniai dalyvavo verslumo ir inovacijų stovykloje, kurią organizuoja ,,Lietuvos Junior Achievement“. Naudojantis dizaino mąstysenos metodologija (angl. design-thinking), mokiniai analizavo visuomenei aktualias problemas, galvojo begalę idėjų joms spręsti, sukūrę produkto/paslaugos prototipą jį pristatė verslo komisijai. Visos programos metu mokiniams padėjo verslo mentoriai ir LJA komanda.

Norime pasveikinti ir pasidžiaugti ekonomistų komanda, kuri laimėjo šios grupės inovacijų ir verslumo stovykloje su savo mobiliosios programėlės, kuri skatina nešvaistyti maisto produktų, prototipu! Ekonomistai savo idėjos inovatyvumu ir nauda visuomenei pralenkė daugiau nei 60 komandų! Ši komanda gauna kelialapį į gruodžio 8 d. parodų rūmuose „Litexpo“ vyksiančią Kalėdinę jaunųjų bendrovių eXpo!

Verslumo2309272
Verslumo2309273