8a ir 8b klasių aštuntokų komanda dalyvavo konkurse ,,Aš ir policija”

2024-03-13

8a ir 8b klasių aštuntokų komanda dalyvavo konkurse ,,Aš ir policija”

,,Aš ir policija” – konkursas, kurį kasmet rengia Lietuvos policija ir supažindina šalies mokinius su policijos pareigūno profesija bei suteikia galimybę pasitikrinti savo žinias. Šiame konkurse kovo 13 d. dalyvavo mūsų mokyklos 8a ir 8b klasių aštuntokų komanda (Emilija Šemaliūnaitė, Tomas Stadalius, Gediminas Potašnikov, Dominykas Vasiliauskas), kuri lankėsi Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Mokiniai dalyvavo penkiasdešimties klausimų viktorinoje naudodami išmaniuosius telefonus ir programėlę ,,Kahoot”. Atsakinėdami į klausimus prisiminė, ką žino apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, policijos rėmėjų ir kelių eismo įstatymus, policijos pareigūnų darbą ir kitus kiekvienam Lietuvos piliečiui svarbius klausimus. Džiaugiamės įdomiai praleidę laiką, pasitikrinę savo žinias bei susipažinę su policijos pareigūno profesija. Ši veikla buvo prasminga istorijos, pilietiškumo, karjeros ugdymo srityje.

Policija2403133
Policija2403132