Antrosios užsienio kalbos ir SEU pamokose buvo paminėta Tarptautinė Holokausto aukų paminėjimo diena

2024-01-27

Sausio 26 dieną antrosios užsienio kalbos ir SEU pamokose buvo paminėta Tarptautinė Holokausto aukų paminėjimo diena.
5-8 klasių mokiniai žiūrėjo filmą apie vienos Lietuvos žydų šeimos istoriją, jų išgyvenimus Holokausto metu. Po filmo peržiūros mokiniai aptarė kodėl būtina prisiminti vieną žiauriausių žmogiškumui nusikaltimą istorijoje. Mokiniai vieningai sutarė, kad šis nusikaltimas turi būti prisimintas kaip pamoka visai žmonijai apie tai, kas gali nutikti, kai pažeidžiamos žmogaus teisės, tolerancijos ir pagarbos kitos tautybės žmonėms principai. Po diskusijos mokiniai ieškojo panašaus likimo istorijų internete ir virtualiai keliavo po Aušvico koncentracijos stovyklą. Per šią istorinę pamoką mokiniai suprato, kad Holokausto aukų paminėjimas yra svarbus procesas, kuris prisideda prie mūsų sąmoningumo ir atsakomybės, kad panašūs siaubingi įvykiai nepasikartotų ateityje.

Minejimas2401292
Minejimas2401293