Bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Pasaulinė Žemės diena“

2024-03-20

Bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Pasaulinė Žemės diena“

Kovo 20 d. bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Pasaulinė Žemės diena“. Jame dalyvavo A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos „Smalsučių žalioji akademija“ būrelio nariai. Bibliotekininkė papasakojo vaikams kada ir kodėl švenčiama Žemės diena, kokios veiklos vyksta tą dieną pasaulyje ir Lietuvoje. Mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą „Dovaną Žemės ir mūsų...“, kur susipažino su aplinkosauginėmis problemomis. Dalyvavo viktorinoje „Kas pirmas pavasarį žadina?“ Padedami mokytojos Vidos Lauruškienės vaikai gamino spalvingus, pavasarinius knygų skirtukus. Viktorinos laimėtojas ir geriausią skirtuką pagaminęs mokinys apdovanoti prizais.

Šio renginio dalyviai sužinojo, kad pavasario lygiadienis – Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Minejimas2403214
Minejimas2403215