Birželio 22 d. mokykloje vyko nuostabi Jonvabalių šventė

2022-06-23

Birželio 22 d. mokykloje vyko nuostabi Jonvabalių šventė

Birželio 22 d. mokykloje vyko nuostabi Jonvabalių šventė. Mokiniai ir auklėtojai aktyviai ir atsakingai jai ruošėsi: kūrė, ir atliko įvairias užduotis, eksperimentus, ugdė SEU kompetencijas. Po 2 valandų lobių ieškojimo, pirmosios pagalbos žinių demonstravimo ir kitų rungčių, maloniai nustebino šventės dalyvius aštuntos klasės mokinių Ievos, Medos, Danielos, Domanto ir Armino teatralizuotas klounų pasirodymas. Teatro vadovei Indrei puikiai pavyko sutelkti visų dėmesį ir sukurti šventinę nuotaiką. Renginį vainikavo jaudinantis širdį ukrainiečių mokinių parengtas projektas ,,Mes stiprūs kartu“. Projektą kuravo mokytojos Rasa ir Laima.  Mokiniai savo gimtąja kalba skaitė eiles, dainavo, pristatė savo šalies kultūrą vaizdu ir žodžiu.  
Mokiniai pasitinka vasarą, gavę nominacijas ir padėkas už šių mokslo metų vykdytas veiklas, projektus, pasiekimus olimpiadose, konkursuose, konferencijose.
Dėkojame visiems už gerą nuotaiką, galimybę pažinti, atrasti, pajusti komandinę dvasią ir teikiamą džiaugsmą.

Nuotraukos mokyklos Instagam: nuoroda