Faustina Kiznytė ir Smiltė Kondrotaitė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 - 10 klasių mokinių vokiečių poezijos dailiojo skaitymo (vokiečių kalba) konkurse

2024-02-09

Vasario 8 dieną 7b klasės mokinė Faustina Kiznytė ir 8a klasės mokinė Smiltė Kondrotaitė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 - 10 klasių mokinių vokiečių poezijos dailiojo skaitymo (vokiečių kalba) konkurse Kauno ,,Vyturio" gimnazijoje. Faustina deklamavo šiuolaikinės vokiečių poetės Anita Menger žaismingą eilėraštį ,,Das Kätzchen - Ein neues Spiel", o Smiltė vokiečių poezijos klasiko Heinrich Heine eilėraštį ,,Die Loreley". Mokinės puikiai perteikė eilėraščių mintį ir nuotaiką, iki prizinių vietų pritrūko labai labai nedaug...

Konkursas240209
Konkursas2402092