2023-06-05

Gegužės mėnesį mokykloje buvo vykdoma programa ,,Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“, kurios tikslas -bendruomenės atsakomybė už kiekvieną vaiką ir nepakantumo smurtui ugdymas. Visi šio mėnesio renginiai, akcijos, pokalbiai buvo orientuoti į neigiamų emocijų valdymą, draugiškumą, prasmingo laisvalaikio leidimą.
Mokyklos psichologė Simona, socialinė pedagogė Kristina su priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais bendravo tema „Būk draugiškas“. 3-4 klasių mokiniai kartu su klasių vadovais piešė piešinius „Ką reiškia būti draugu“.
3-8 klasių mokiniai kartu su mokyklos socialinėmis pedagogėmis dalyvavo miesto konkurse „Būk sąžiningas“. 3d klasė tapo antros vietos laimėtojai.
5-8 dalyvavo akcijose „Pūsk balioną o ne pyktį“, kūrė „Saugios mokyklos reklamą“, dalyvavo dailės plenere „Piešiu vaikystę“. Tad mokyklos socialinės pedagogės Rita ir Kristina skatino mokinius visą gegužės mėnesį įvairiomis formomis išreikšti savo nuomonę – pasakydami – „SMURTUI – NE!”.