Ikimokyklinio ugdymo grupės „Skruzdėlytė“ vaikučiai dalyvavo edukaciniame prevenciniame projekte “Knygos savaitė“

2024-03-14

Knygos vaikų gyvenime turėtų užimti tiek pat vietos kaip ir žaidimai. Niekada nebūna per anksti supažindinti vaiką su knyga. Dar prieš išmokdami skaityti vaikai gali jausti ryšį su knygomis – matydami, klausydami, lytėdami.

2024 m. kovo 4-8 dienomis ikimokyklinio ugdymo grupės „Skruzdėlytė“ vaikučiai dalyvavo edukaciniame prevenciniame projekte “Knygos savaitė“, skirtame Europos logopedo dienai paminėti. Šio projekto metu mažieji skaitytojai smagiai leido laiką: turėjo galimybę sužinoti daugiau apie knygų įvairovę, lankėsi mokyklos bibliotekoje, stebėjo dokumentinį filmą „Kaip gaminama knyga?“ , patys pristatė draugams savo gamintas ir iliustruotas knygutes, mokėsi knygeles „gydyti“.

Knygos2403142
Knygos2403144