Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių bendruomenė paminėjo jau tradicija tapusia Žibintų šventę

2023-11-13

Lapkričio 10 d. J. ir P. Vileišių mokyklos ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių bendruomenė paminėjo jau tradicija tapusia Žibintų šventę.
Žibintų šventė švenčiama tamsiuoju metų laiku, lapkričio mėnesį, kai itin mažai saulės šviesos, dažnai lyja lietus, nesigirdi paukščių balsų, darosi liūdna ir nyku. Vaikai žaidė šešėlių teatrą, dainavo daineles apie nykštukus ir žibintą. Grupėse ir su tėveliais darė žibintus, kurie simbolizuoja vidinę šviesą - ją siekiama įžiebti vaikų ir suaugusiųjų širdyse, kad ji šviestų ir šildytų tamsos laiku.

Zibintai2311135
Zibintai2311133