Įvyko susitikimas su alumnais

2023-03-02

Įvyko susitikimas su alumnais

Mokslo metams persiritus į antrąją pusę mokyklos aštuntokams iškyla klausimas: „O kas toliau?...“. Kovo pirmąją dieną, į šį klausimą padėjo atsakyti buvę mūsų mokyklos mokiniai alumnai, kurie mokosi įvairiose Kauno gimnazijose. Matas B., Vilius I. ir Andželika M.L. papasakojo apie mokymąsi „Saulės“ gimnazijoje, Raminta P. ir Karina supažindino su „Rasos“ gimnazija, Agnė A. Toma K. ir Armandas B. pristatė „Aušros“ gimnazijos išskirtinumą, o Justina J. ir Laimė L. kalbėjo apie Maironio gimnaziją. Aštuntokai sužinojo apie stojimo sąlygas į gimnazijas, paaiškino, kas yra motyvacinis pokalbis ir kaip jam pasiruošti, kokias mokymosi pakraipas galima rinktis ir kokius mokomuosius dalykus reikia pastiprinti. Taip pat supažindino su mokyklų tradicijomis, būreliais, renginiais, šventėmis. Po susitikimo dar norėjosi pasikalbėti, užduoti rūpimus klausimus. Aštuntokams palinkėjome išmintingų ir sėkmingų pasirinkimų.

Alumni230301
Alumni2303012