Mokiniai dalyvavo "Meno avilys" organizuojamose el. muzikos kūrimo kūrybinėse dirbtuvėse

2022-01-19

Mokiniai dalyvavo

Sausio 10, 11, 12 d. 8A, 8B, 7B ir 7A klasių mokiniai dalyvavo "Meno avilys" organizuojamose el. muzikos kūrimo kūrybinėse dirbtuvėse. Mokiniai buvo supažindinti su el. muzikos kūrimo procesu, kūrinių apsaugos teisėmis, asociacijos LATGA veikla bei kitomis autorių teisėmis ir galimybėmis. Diskutuodami su muzikantais, išsiaiškino šių dienų kūrėjams aktualius klausimus, problemas bei kitas aktualijas.
Mokiniai susipažino bei išbandė el. muzikos kūrimo įrenginius bei instrumentus: sintezatorius, audio mikserius, muzikos kūrimo programas ir kt.  Kiekvienas individuliai bei grupėmis kūrė muzikinius takelius. Kūrybinių dirbtuvių metu, buvo sklandžiai ir kūrybiškai derinama teorija ir praktika. Mokiniai ir muzikantai džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu.

image10
image08
image06
image05