Mokykloje minėta Valentino diena

2024-02-15

Mokykloje minėta Valentino diena

Vasario 14 dieną mokykloje smagiai praėjo Valentino diena. Nuo pat ryto Valentino ir Rožių pašto pasiuntiniai dalino laiškelius, rožes ir šokoladus, nudžiugindami šia staigmena ne vieną mokinį ar mokytoją. Pertraukų metu visi norintys galėjo nusifotografuoti prie įspūdingos mokinių tarybos paruoštos romantiškos arkos ir pašokti aktų salėje skambant linksmai muzikai. Mokinių taryba pakvietė mokytojus į biblioteką pabūti kartu ir paklausyti žymių žmonių meilės laiškų. 7b klasės mokinė Svajūnė su padėjėjomis mokytojus mokė išlankstyti puikų tulpės žiedą ir padovanoti artimam žmogui. Mokinių taryba tikisi, kad ši diena buvo maloni. Linkime būti apsvaigus nuo Meilės, nuo gyvenimo meilės. Galbūt ir tas didysis stebukladaris gyvenimas, apsvaigintas meilės kerų, žarsto aušras, siunčia vėjus ir audras, pasivertęs paukščiu, sklando virš mūsų, kviesdamas mintimis pakilti į Dangų.

Valentino2402143
Valentino2402145
Valentino2402142
Valentino2402146
Valentino2402147