Mokykloje vyko karjeros diena

2024-02-29

Mokykloje vyko karjeros diena

Paskutinį vasario mėnesio trečiadienį mokykloje vyko karjeros diena. 3-8 klasių mokiniai pamokose kalbėjo apie įvairias profesijas: aptarė jau išnykusias profesijas ir kurioms profesijoms gresia išnykimas, ieškojo informacijos apie įdomiausius, rečiausius darbus, kalbėjosi apie vyriškas ir moteriškas profesijas, stereotipus šiandieniniame gyvenime, žaidė ,,Atspėk, kas aš“ žaidimą. Daug dėmesio buvo skirta mokytojo profesijai: 6a, 6b, 7a ir 5a klasių mokiniai aiškinosi, ar norėtų būti mokytojais. 4d klasės mokinė Gustė pati stojo prieš klasę ir išbandė mokytojos duoną: „Noriu pasakyti, kad mokytojos darbas tikrai yra sunkokas, nes reikia pakartoti tą patį net kelis kartus, reikia stengtis, kad klasėje nebūtų triukšmo, pasiruošti kiekvienai pamokai, bet aš vis tiek norėčiau būti mokytoja, nes man patinka dirbti su vaikais, su jais bendrauti, bet tikrai sutinku su tuo, kad šis darbas yra sunkus“.

Mokiniai mokėsi pažinti save: įvardijo savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kalbėjo apie svajonių profesiją ir kokių savybių jai reikia. 8a klasės mokiniai praktiškai galėjo išbandyti savo gebėjimus Taikomosios dailės mokykloje, kur buvo supažindinti su šioje mokykloje įgyjamomis profesijomis. Čia jie pasigamino lipdukus ant savo telefonų ir pasidarė meninę nuotrauką.

Karjeros ugdymo pamokos padeda suprasti, kad apie savo ateitį reikia galvoti jau dabar, stengiantis geriau pažinti save, savo vertybes ir gebėjimus.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagam: nuoroda.

karjeros2403012
karjeros2403016