Mokykloje vyko seminaras, kurį organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti su IX forto muziejumi

2023-06-26

Mokykloje vyko seminaras, kurį organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti  su IX forto muziejumi

Birželio 26 d. Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykloje vyko seminaras mokytojams, švietimo drabuotojams. Seminarą organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (Tarptautinė istorinio teisingumo komisija) su IX forto muziejumi. Seminaro metu paskaitą „Antisemitizmas ir Holokaustas Lietuvoje“ skaitė profesiorius Saulius Sužiedelis, „Žydų tradicijos ir papročiai: stereotipai ir tikrovė“ - dr. Vilma Gradinskaitė, Vilniaus Vytauto Kasiulio dailės muziejaus darbuotoja. Vėliau seminaro dalyviai išvyko į Kauno IX fortą, kur susipažino su IX forto istorija, pasakojančia apie Holokaustą Lietuvoje.

Seminaras2306262
Knyga230711