Mokyklos aštuntokai svečiavosi Mastaičių Policijos mokyklos mokymo bazėje

2023-05-22

Mokyklos aštuntokai svečiavosi Mastaičių Policijos mokyklos mokymo bazėje

Ginti. Saugoti. Padėti. Toks yra policijos darbo šūkis. Tuo įsitikino mūsų mokyklos aštuntokai, gegužės 19 dieną nuvykę į Mastaičius, į Policijos mokyklos mokymo bazę, kur galėjo susipažinti su šia įdomia ir labai reikalinga profesija. Mes galėjome pamatyti, kur mokosi būsimieji pareigūnai, kokį kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės siekti. Parodomojoje programoje stebėjome, kaip dirba kinologai, antiteroristinė operacijų rinktinė „Aras“, kriminalistinių tyrimų centras, kelių policijos tarnyba. Mums leido apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones, ginkluotę, specialiąsias priemones, pasėdėti grotuotoje mašinoje, susipažinti su raitosios policijos žirgais. Pažintis su policininko profesiaj buvo įdomi ir naudinga, gal būt ne vienas iš mūsų pagalvojo, kad būtų įdomu pasukti būtent šiuo keliu, nes policijos pareigūnų dabar labai trūksta.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

p2
p3
p5
p7
p4
p6